* wizyta nad morzem w Brighton

* lekcje angielskiego w szkole językowej

* wizyta w Parlamencie i Pałacu Buckingham * zabawa w Parku Rozrywki

TERMIN: 04.08.2018 – 12.08.2018
CENA: 2.350 zł

 

Program ramowy:
1 DZIEŃ – wyjazd według rozkładu jazdy. Przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię do
Francji.

2 DZIEŃ – przyjazd do Francji, wczesnym rankiem przeprawa promowa lub Eurotunelem na trasie: CALAIS – DOVER. Przejazd do Brighton. Pierwszym punktem programu będzie angielskie śniadanie, następnie całodzienny pobyt w jednym z najbardziej znanych kurortów nad Morzem Północnym. Pobyt na plaży, zwiedzanie Akwarium oraz Royal Pavilion – rezydencji króla Jerzego IV, The Lanes – spacer. Następnie przejazd w okolice Londynu, zakwaterowanie u rodzin w godzinach wieczornych. Obiadokolacja i nocleg.

3 – 7 DZIEŃ – codziennie po śniadaniu zajęcia w szkole językowej z nauczycielami brytyjskimi do godz.11.30. Następnie przejazd do Londynu, zwiedzanie miasta m.in.: Katedra św. Pawła, Tower of London – słynne byłe więzienie, obecnie miejsce, w którym można zobaczyć m.in brytyjskie insygnia królewskie, Tower Bridge – symbol Londynu. Dzielnica Westminster: budynki Parlamentu, PARLAMEN – zwiedzanie wnętrz, Opactwo Westminster, Whitehall, Downing Street – siedziba premiera, budynki Gwardii Konnej, St. James’s Park – jeden z najładniejszych parków Londynu. Wizyta w BUCKINGHAM PALACE – gdzie będziemy mogli zobaczyć reprezentacyjne apartamenty należące do Królowej Elżbiety. W programie także Trafalgar Square – największy plac Londynu, London Eye – słynne koło z którego roztaczają się piękne widoki na Londyn, National Gallery – z dziełami najwybitniejszych malarzy, dzielnice rozrywkowe Londynu, w których znajdują się najsłynniejsze kluby, kina, restauracje m.in.: Leicester Square, Piccadilly Circus. Spacer po Hyde Park, dzielnica muzealna: Muzeum Nauki lub Muzeum Historii Naturalnej, spacer po urokliwym Greenwich gdzie znajduje się m.in. słynne Obserwatorium Astronomiczne. Wieczorami powrót do rodzin na obiadokolację i nocleg.

8 DZIEŃ – śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Chessington World of Adventures – całodzienny pobyt w Parku Rozrywki. Wieczorem obiad w restauracji typu fast-food i wyjazd w kierunku Dover. Przeprawa promem lub Eurotunelem do Calais. Przejazd przez Francję.

9 DZIEŃ – przejazd przez Belgię, Holandię i Niemcy do Polski. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach popołudniowych.

 

CENA ZAWIERA:
– kurs językowy 15 godzin lekcyjnych w szkole językowej, zajęcia w grupach 15 osobowych;
– przejazd autokarem z klimatyzacją, dvd, barkiem i wc;
– przeprawa promem lub Eurotunelem na trasie Calais – Dover – Calais;
– 6 noclegów u rodzin brytyjskich;
– wyżywienie – 3 posiłki dziennie u rodzin (śniadanie, packed lunch, obiadokolacja) + śniadanie w Brighton + ciepły posiłek typu fast-food w dniu wyjazdu z Anglii;
– program zwiedzania (wstępy płatne dodatkowo);
– ubezpieczenie NNW i KL, opłata Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
– opieka pilota i wychowawców.

Szkoła językowa – zajęcia będą się odbywać w szkole językowej przy The Holy Trinity Centre w dzielnicy Wallington. Klasy są przestronne, dobrze oświetlone i dobrze wyposażone. Zajęcia będą prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli brytyjskich języka angielskiego, w godzinach 8.30 – 11.30.

 

CENA NIE ZAWIERA:
Obowiązkowo każdy uczestnik kursu zobowiązany jest posiadać: 170 GBP (os. powyżej 16 lat) lub 120 GBP (os. do 16 lat) na bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, bilety komunikacji miejskiej oraz wycieczki obligatoryjne.

UWAGA: Program jest ramowy i może ulec zmianie. Szczegółowy program zwiedzania ustala pilot. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów i po muzeach. W przypadku zbyt małej ilości uczestników istnieje możliwość zmiany transportu na autokar liniowy. Wówczas na miejscu grupa poruszać się będzie środkami transportu lokalnego.