1 DZIEŃ
Wyjazd z ustalonego miejsca w godzinach rannych. Przejazd w kierunku granicy z Ukrainą. Przyjazd do Lwowa zwiedzanie LWOWSKIEJ STARÓWKI: OPERA LWOWSKA, RYNEK, KATEDRA ŁACIŃSKA, KAPLICA BOIMÓW, DZIELNICA ORMIAŃSKA Z KATEDRĄ, CERKIEW WOŁOSKA. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ
Śniadanie, wyjazd na trasę „Złotej Podkowy”: ZŁOCZÓW – Zamek Sobieskich i Radziwiłów, PAWILON CHIŃSKI. PODCHORCE – rezydencja Koniecpolskich, Rzewuskich, Ossolińskich, Klasztor Bazylianów. OLESKO – zamek, w którym urodził się Jan III Sobieski oraz Michał Korybut Wiśniowiecki. Kolejno przejazd do STANISŁAWOWA – zwiedzanie STARÓWKI, spacer po plantach. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ
Śniadanie, ciąg dalszy zwiedzania Lwowa z przewodnikiem: CMENTARZ ŁYCZAKOWSKI, CMENTARZ ORLĄT LWOWSKICH, KATEDRA ŚW. JURA, WYSOKI ZAMEK Z KOPCEM UNII – panorama miasta
i okolicy, UNIWERSYTET LWOWSKI – były Sejm Galicyjski. Spacer dawnymi Wałami Hetmańskimi pod pomnik Adama Mickiewicza. Przejazd do hotelu na UROCZYSTĄ KOLACJĘ REGIONALNĄ i nocleg.

4 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do ŻÓŁKWI – zwiedzanie STARÓWKI: KOLEGIATA KRÓLOWEJ NIEBIOS, ZAMEK ŻÓŁKIEWSKICH, CERKIEW NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY ORAZ TRÓJCY ŚWIĘTEJ, kościół i klasztor Dominikanów. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd w późnych godzinach wieczornych.

Cena zawiera:
– przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, video, wc;
– 3 noclegi w hotelu 3* w okolicach Lwowa;
– 3 śniadania, 2 obiadokolacje, 1 uroczysta kolacja regionalna;
– opiekę pilota;
– ubezpieczenie NNW + KL.

Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz kosztów przewodników lokalnych ok. 30 EUR.