PIELGRZYMKA

 

PROGRAM RAMOWY:
1 DZIEŃ
Wyjazd z umówionego miejsca o ustalonej porze. Przejazd przez Czechy, Austrię.

2 DZIEŃ
Przyjazd na riwierę francuską w godzinach popołudniowych. Przejazd do księstwa MONACO, zwiedzanie: Pałac książęcy, Katedra. Następnie Msza Święta. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do LOURDES – miejsca Objawień oraz związanych z nimi licznych pielgrzymek ludzi z całego świata. Msza Święta. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ
Śniadanie, następnie nawiedzenie Groty Objawień Massabielle, ze źródłem cudownej, uzdrawiającej wody. Zwiedzanie dwupoziomowej Bazyliki, kościół podziemny Piusa X, Bazylika Różańcowa. Msza Święta. Wieczorem możliwość uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym i procesji ze świecami. Obiadokolacja i nocleg.

5 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do MONTSERRAT – niezwykłego miejsca czci niewielkiej figurki zwanej Czarną Madonną. Msza Święta. Następnie przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

6 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do BARCELONY. Zwiedzanie stolicy Katalonii m.in.: Park Guell, słynna Sagrada Familia, jedna z najpiękniejszych ulic świata – Las Ramblas, dzielnica gotycka z Katedrą św. Eulalii i Pałacem Królewskim. Msza Święta. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

7 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do LA SALETTE, Sanktuarium położonego w pięknej scenerii alpejskiej. Msza Święta. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

8 DZIEŃ
Śniadanie, następnie przejazd do GENEWY. Zwiedzanie Pałace Narodów, Stare Miasto Ile Rosseau, mury obronne. Msza Święta. Wyjazd w kierunku kraju w godzinach popołudniowych.

9 DZIEŃ
Powrót do kraju w godzinach popołudniowych.

Cena zawiera:
– przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, dvd, wc;
– 6 noclegów w hotelach **/*** pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami;
– 6 śniadań, 6 obiadokolacji;
– ubezpieczenie NNW + KL;
– opieka pilota.

Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz opłat za przewodników lokalnych.
UWAGA:
Program jest ramowy i może ulec zmianie. Szczegóły programu ustala pilot.