Wycieczki dla zakładów pracy

 

PROGRAM RAMOWY:
1 dzień – wyjazd w ustalonych godzinach, przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.

2 dzień – w godzinach rannych postój na poranną kawę i toaletę. Przyjazd do WENECJI – przejazd tramwajem wodnym zwiedzanie: Plac św. Marka, Campanilla, Bazylika św. Marka, Pałacu Dożów (z zewnątrz), Most Westchnień, spacer trasą turystyczną po uliczkach Wenecji do Ponte Rialto. Następnie przejazd do PADWY będącej m.in. miastem uniwersyteckim oraz miejscem spoczynku doczesnych szczątków św. Antoniego i celem pielgrzymek wiernych z całego świata. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3 dzień – śniadanie; przejazd do Asyżu zwanego białym miastem, zwiedzanie: Bazylika św.Franciszka oraz św. Klary, Piazza Comune, spacer po mieście. Przejazd w okolice Rzymu na obiadokolację i nocleg.

4 dzień – śniadanie, przejazd do WATYKANU, zwiedzanie: Bazyliki i Placu św. Piotra, Muzeów Watykańskich z Kaplicą Sykstyńską, Groty Watykańskie z grobem Papieża Jana Pawła II. Następnie zwiedzanie RZYMU, spacer po centrum: Plac Navona, Panteon, Plac Hiszpański, Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – śniadanie, dalsze zwiedzanie Rzymu: Coloseum, Forum Romanum, Kapitol, Bazylika św. Jana na Lateranie, schody święte, Bazylika Santa Maria Maggiore, wyjazd do kraju w godzinach wieczornych.

6 dzień – przyjazd do kraju w godzinach popołudniowych.

 

Terminy i ceny do uzgodnienia z biurem.

 

CENA OBEJMUJE:
– przejazd autokarem z klimatyzacją, dvd, barkiem, wc;
– 3 noclegi we Włoszech (w hotelach turystycznych pokoje 2, 3- osobowe z łazienkami;
– 3 śniadania kontynentalne; 3 obiadokolacje;
– ubezpieczenie NW + KL + bagaż;
– opiekę pilota.

CENA NIE OBEJMUJE:
– biletów wstępów do zwiedzanych obiektów, opłaty za przewodników lokalnych, opłat za tramwaj wodny do Wenecji, opłat za wjazdy do miast na terenie Włoch.

UWAGA!
Szczegółowy program zwiedzania ustala pilot. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów i po muzeach