Krajowe wycieczki szkolne

1 DZIEŃ:
Wyjazd z wcześniej ustalonego miejsca w godzinach porannych. Przyjazd do centrum Krakowa i zwiedzanie WAWELU z przewodnikiem: SKARBIEC i ZBROJOWNIA, KATEDRA z grobami królewskimi, APARTAMENTY Królewskie, DZWON ZYGMUNTA. W godzinach popołudniowych przyjazd do miejsca noclegowego, obiadokolacja. Wieczorem spacer DROGĄ KRÓLEWSKĄ do Rynku Starego Miasta – zabytkowe KAMIENICE Rynku Głównego, KOŚCIÓŁ MARIACKI (ze wspaniałym witrażem Wita Stwosza), SUKIENNICE, Brama Floriańska, BARBAKAN, aż do Uniwersytetu Jagiellońskiego – najstarszej uczelni w Polsce. Przejazd do miejsca zakwaterowania na obiadokolację i nocleg.

2 DZIEŃ:
Śniadanie. Przejazd do zabytkowej KOPALNI SOLI w Wieliczce wpisanej w 1978 roku na I Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Następnie przejazd do stolicy Tatr – ZAKOPANEGO. Spacer po najstarszej części Zakopanego i słynnych KRUPÓWKACH. Przejazd do miejsca zakwaterowania na obiadokolację i nocleg. Możliwość zorganizowania ogniska.

3 DZIEŃ:
Śniadanie, spacer malowniczą DOLINĄ KOŚCIELISKA , jedną z najpiękniejszych dolin tatrzańskich oraz wejście do JASKINI MROŹNEJ. Następnie przejazd do centrum Zakopanego, wjazd na GUBAŁÓWĘ lub BUTOROWY WIERCH i zejście piesze ze szczytu. Przejazd pod WIELKĄ KROKIEW – znaną skocznię narciarską. Obiad, w godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną.

Terminy i ceny do uzgodnienia z biurem.

Cena zawiera
– przejazd autokarem,
– 1 nocleg w Krakowie 1 nocleg w Zakopanem,
– 2 śniadania, 1 obiad, 2 obiadokolacje,
– realizację programu,
– opiekę pilota,
– ubezpieczenie

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz usług przewodnickich.