1 DZIEŃ
Zbiórka we wczesnych godzinach rannych. Przyjazd do Warszawy, przejazd pod Pałac Kultury i Nauki, wjazd na taras widokowy możliwość podziwiania panoramy Warszawy. Następnie spacer traktem królewskim, czyli najsłynniejszymi ulicami warszawskimi jak
Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście, następnie odwiedzenie Grobu Nieznanego Żołnierza. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ
Śniadanie, kolejno przejazd do centrum, dalsze zwiedzanie miasta: Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta oraz wejście na Zamek Królewski. Następnie spacer po uroczym Rynku Starego Miasta, taras widokowy i Barbakan, wizyta u “małego powstańca”. Przejazd pod Uniwersytet Warszawski. Po południu możliwość wyjścia na spektakl teatralny (dodatkowo płatny), powrót na obiadokolację i nocleg.

3 DZIEŃ
Śniadanie, następnie spacer i zwiedzanie Łazienek – Pałac na Wyspie, Biały Dom, kolejno zwiedzanie Pałacu w Wilanowie. Wejście na taras widokowy międzynarodowego lotniska Okęcie. W godzinach popołudniowych wyjazd z Warszawy. Powrót w późnych godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA:
– przejazd autokarem,
– 2 noclegi,
– 2 śniadania, 2 obiadokolacje,
– opiekę pilota,
– ubezpieczenie

CENA NIE ZAWIERA:
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów