Krajowe wycieczki szkolne

 

1 DZIEŃ
Wyjazd w godzinach rannych z wcześniej umówionego miejsca. Przejazd do OLSZTYNA – spacer po ruinach zamku. Kolejno przejazd w okolice ZŁOTEGO POTOKU, zwiedzanie OJCOWSKIEGO PARKU NARODOWEGO: ZAMEK NA PIESKOWEJ SKALE, MACZUGA HERKULESA. Następnie przejazd do OJCOWA. Piesza wędrówka w dół DOLINY PRĄDNIKA do BRAMY KRAKOWSKIEJ i ŹRÓDEŁKA MIŁOŚCI. Dalej przez WĄWÓZ CIASNE SKAŁKI wejście do GROTY ŁOKIETKA – zwiedzanie jaskini z przewodnikiem. Następnie przejazd do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja, nocleg. Możliwość zorganizowania ogniska z pieczeniem kiełbasek.

2 DZIEŃ
Śniadanie, – WYCIECZKA DO ZACZAROWANEGO LASU” w Jurze Krakowsko – Częstochowskiej, podczas której odbędzie się impreza plenerowa. Między innymi zobaczyć tam można: DOM BABY JAGI, JASIA I MAŁGOSIĘ, a być może również dostać cukierka od CZERWONEGO KAPTURKA. Kolejno ognisko z kiełbaskami i dyskoteka zakończy pełen wrażeń pobyt w -ZACZAROWANYM LESIE”. Następnie powrót do ZŁOTEGO POTOKU, spacer po rozległym rezerwacie parkowym: DWÓR KRASIŃSKICH oraz PAŁAC RACZYŃSKICH. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka, przejazd na teren rezerwatu OSTRĄŻNIK – zwiedzanie ruin ZAMKU ZBÓJNIKÓW. Kolejno przejazd do OGRODZIEŃCA – zwiedzanie ruin jednego z największych zamków na słynnym szlaku -ORLICH GNIAZD” oraz pobyt w GRODZIE NA GÓRZE BIRÓW. W drodze powrotnej, posiłek. Przyjazd w godzinach popołudniowych.

 

Terminy i ceny do uzgodnienia z biurem.

 

Cena zawiera:
– przejazd autokarem;
– 2 noclegi;
– 2 śniadania, 2 obiadokolacje, posiłek w drodze powrotnej
– wycieczka do -Zaczarowanego Lasu”;
– ubezpieczenie;
– opiekę pilota;

Uwaga: cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów