Krajowe wycieczki szkolne

DZIEŃ 1
Wyjazd z wcześniej umówionego miejsca w godzinach rannych. Przejazd do Chęcin zwiedzanie jednej z najpiękniejszych jaskiń kresowych – Jaskini Raj. Przejazd do Sandomierza, zwiedzanie miasta, spacer po uroczym rynku królewskiego miasta, gdzie znajdują się przepiękne kamienice mieszczańskie, Gotycki Ratusz, Dawna Synagoga, Brama Opatowska Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2
Śniadanie, przejazd do Kazimierza Dolnego, zwiedzanie miasta artystów, m.in.: Rynek ze słynnymi renesansowymi kamienicami, Mały Rynek, Zamek i Baszta, Kościół Farny, Kościół i Klasztor Franciszkanów, wejście na Górę Trzech Krzyży. Czas na zakup słynnego koguta kazimierskiego. Przejazd do Puław, zwiedzanie Pałacu Czartoryskich, którego początki datuje się na 1671 rok. Spacer po pięknym parku pierwotnie w stylu francuskim, przebudowany zgodnie z zamysłem Izabeli księżnej Czartoryskiej na widokowy ogród w stylu angielskim. Powrót na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie, dalsze zwiedzanie Sandomierza m.in.: przejście Wąwozem Królowej Marysieńki, zwiedzanie Zamku Królewskiego, Domu Długosza, XIV – wiecznej Katedry, kościoła Św. Jakuba z 1226 roku. Przejście pod jedną z najstarszych szkół średnich w Polsce – Collegium Gostomianum, Pałac Biskupi, Spichlerz. Czas na zakup symbolu Sandomierza – biżuterii z krzemienia pasiastego. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych, przyjazd wieczorem.

Terminy i ceny do uzgodnienia z biurem.

Cena zawiera:
– przejazd autokarem,
– 2 noclegi w hotelu turystycznym,
– 2 śniadania, 2 obiadokolacje,
– opiekę pilota,
– ubezpieczenie.

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.