Krajowe wycieczki szkolne

 

1 DZIEŃ:
Wyjazd z wcześniej umówionego miejsca w godzinach rannych. Przyjazd w okolicę USTRONIA. Wejście na szczyt RÓWNICY, podejście do góralskich chat tajemniczej Koliby pod Czarcim Kopytem oraz Zbójnickiej Chaty. Przejazd do Ustronia – wjazd wyciągiem krzesełkowym na CZANTORIĘ skąd rozciąga się wspaniały widok na pobliskie szczyty oraz na Ustroń. Przejazd do miejsca zakwaterowania w Wiśle, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ:
Śniadanie. Zwiedzanie WISŁY: podejście pod skocznię w Wiśle-Malince, przejście do Zameczku Myśliwskiego Habsburgów, Muzeum Beskidzkie, Kościół Ewangelicki, spacer do KASKADY BIAŁEJ WISEŁKI. Przejazd do miejsca noclegowego, obiadokolacja, nocleg. Możliwość zorganizowania ogniska.

3 DZIEŃ:
Śniadanie. Przejazd malowniczą przełęczą KUBALONKA w kierunku ISTEBNEJ. Zwiedzanie izby regionalnej w chacie Jana Kawuloka oraz Kościół Dobrego Pasterza. Kolejno przejazd do KONIAKOWA miasta koronkarstwa – zwiedzanie wystawy koronek w domu Marii Gwarkowej. Obiad, wyjazd w drogę powrotną, przyjazd w godzinach wieczornych.

Terminy i ceny do uzgodnienia z biurem.

 

Cena zawiera:
– przejazd autokarem
– 2 śniadania, 2 obiadokolacje, 1 obiad,
– 2 noclegi
– opiekę pilota
– ubezpieczenie

Cena nie zawiera:
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz wjazdu kolejką na Czantorię