1 DZIEŃ
Wyjazd z umówionego miejsca we wczesnych godzinach rannych. Przyjazd do AUGUSTOWA zwiedzanie: rynek miasta, najstarszy zachowany budynek – KAMIENICA Z LAT 1800-1801, usytuowana przy RYNKU ZYGMUNTA AUGUSTA 28 KAMIENICA, w której w grudniu 1812 roku nocował NAPOLEON BONAPARTE, klasycystyczny kompleks STAREJ POCZTY, pałacyk ZARZĄDU WODNEGO z 1903. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ
Śniadanie, REJS STATKIEM AUGUSTÓW – ROSPUDA – AUGUSTÓW – podczas, którego statek będzie wykonywał manewr śluzowania na ŚLUZIE AUGUSTÓW oraz przepływać będzie: rzeką Nettą do jeziora Necko, kolejno do jeziora Rospuda. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, możliwość zorganizowania ogniska oraz dyskoteki. Nocleg.

3 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd na całodzienną wycieczkę do WILNA. Zwiedzanie pięknego miasta położonego na 7 wzgórzach: KAPLICA MATKI BOSKIEJ OSTROBRAMSKIEJ, STARE MIASTO, BYŁY KLASZTOR BAZYLIANÓW, MUZEUM ADAMA MICKIEWICZA, CERKIEW ŚW. TRÓJCY, ZESPÓŁ UNIWERSYTECKI, CERKIEW ŚW. DUCHA, RATUSZ, ZAUŁEK LITERACKI z domem, w którym mieszkał Adam Mickiewicz, KOŚCIÓŁ ŚW.ANNY – który tak zachwycił Napoleona Bonaparte, iż chciał go przenieść na swej dłoni do Paryża, pomnik Adama Mickiewicz. W godzinach wieczornych powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do SOKÓŁKI, gdzie mieści się muzeum regionalne ze stałą ekspozycją poświęconą osadnictwu tatarskiemu, rynek miejski z wychodzącymi z niego ulicami z XVI-XVII w oraz cerkiew pw. Aleksandra Newskiego – zwiedzanie. Następnie przejazd do BOHONIK, gdzie znajduje się drewniany meczet oraz mizar – cmentarz arabski. Atrakcją Bohonik jest także drewniana zabudowa mieszkalna i gospodarcza z końca XIX wieku. Przejazd do KRUSZYNIAN, gdzie znajduje się kolejny z meczetów. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA:
– przejazd autokarem turystycznym,
– 3 noclegi,
– 3 śniadania, 3 obiadokolację,
– opiekę pilota,
– ubezpieczenie.

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz atrakcji.