1 DZIEŃ
Wyjazd z umówionego miejsca we wczesnych godzinach rannych. Przyjazd do TORUNIA – zwiedzanie miasta: RYNEK, KATEDRA ŚŚ. JANÓW, KRZYWA WIEŻA, RUINY ZAMKU KRZYŻACKIEGO. Pokaz w ŻYWYM MUZEUM PIERNIKA, gdzie zobaczyć oraz uczestniczyć można w produkcji pierników posługując się narzędziami, jakich używano 500 lat temu. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do POZNANIA, zwiedzanie: STARY RYNEK z renesansowym Ratuszem i legendarnymi „KOZIOŁKAMI POZNAŃSKIMI”, KOLEGIUM JEZUICKIE, ZAMEK CESARSKI, OSTRÓW TUMSKI, BAZYLIKA ARCHIKATEDRALNA ŚW. PIOTRA I PAWŁA z grobami pierwszych władców Polski. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do KÓRNIKA. Zwiedzanie zamku, którego historia sięga XV wieku, a szerokiemu gronu znany jest za sprawą BIAŁEJ DAMY, która nocą schodzi z portretu by udać się do parku, gdzie czeka na nią jeździć na karym koniu. Następnie spacer po parku zamkowym oraz zwiedzanie wozowni. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA:
– przejazd autokarem turystycznym,
– 2 noclegi,
– 2 śniadania, 2 obiadokolacje,
– opiekę pilota,
– ubezpieczenie.

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz lokalnych przewodników.