Wycieczki dla zakładów pracy

1 DZIEŃ
wyjazd z ustalonego miejsca w umówionych godzinach. Przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji.

2 DZIEŃ
przekroczenie promem lub Eurotunelem Kanału La Manche. Przejazd do CANTERBURY spacer po jednym z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast: Katedra, brama Christ Church Gate, Butter-market, mury obronne, West Gate. Następnie przejazd do LONDYNU, zwiedzanie GREENWICH miejsca gdzie znajduje się Stare obserwatorium królewskie i południk 0. Następnie przejazd do dzielnicy muzealnej, zwiedzanie Muzeum Historii Naturalnej lub Muzeum Nauki. Obiadokolacja. Zakwaterowanie w hotelu – nocleg.

3 DZIEŃ
śniadanie, następnie przejazd do centrum LONDYNU, zwiedzanie: słynne Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s. Następnie zwiedzanie dzielnicy CITY: Katedra św. Pawła, Tower of London – słynne byłe więzienie, obecnie miejsce w którym znajdują się m.in. brytyjskie insygnia królewskie, spacer do Doków św. Katarzyny. Obiadokolacja. Powrót do hotelu nocleg.

4 DZIEŃ
po śniadaniu przejazd do WINDSORU – zwiedzanie największego zamieszkałego zamku świata, m.in. apartamenty królewskie, domek dla lalek królowej Mary. Przejazd do OXFORDU, zwiedzanie najstarszego miasta uniwersyteckiego na terenie Anglii. W miarę możliwości wizyta w Christ Curch College, gdzie nagrywano część scen do filmów o Harym Potterze. Czas wolny na zakupy. Obiadokolacja. Powrót do hotelu na nocleg.

5 DZIEŃ
po śniadanie całodzienne zwiedzanie LONDYNU: budynki Parlamentu z słynną wieżą zegarową, na której zawieszony jest symbol Londynu – dzwon Big Ben, Westminster Abbey, Whitehall, Downing Street, Budynki gwardii konnej, St. James’s Park, Buckingham Palace, The Mall. Trafalgar Square, National Gallery, Leicester Square. Powrót do autokaru w godzinach wieczornych. Przejazd do Dover – przeprawa promowa lub eurotunelem do Calais.

6 DZIEŃ
przejazd przez Francję, Belgię, Holandię i Niemcy do Polski. Powrót do kraju w godzinach popołudniowych.

Terminy i ceny do uzgodnienia z biurem.

Cena wycieczki obejmuje:
– przejazd autokarem w wc, klimatyzacją, barkiem, dvd;
– 3 noclegi w hotelach *** pokoje 2-osobowe z łazienkami;
– 3 śniadania w formie bufetu, 3 obiadokolacje na mieście (restauracje np: chińska, angielska);
– ubezpieczenie NNW i KL,
– przeprawy promowe Calais – Dover – Calais lub eurotunel,
– opieka pilota

Cena nie obejmuje:
– bilety wstępów do zwiedzanych obiektów.