PROGRAM RAMOWY

1 DZIEŃ
Wyjazd w godzinach wieczornych. Przejazd w kierunku Trójmiasta.

2 DZIEŃ
Przyjazd do GDAŃSKA, zwiedzanie m.in.: spacer Drogą Królewską, kościół Mariacki, Stare Miasto z Ratuszem Fontanną Neptuna, Dworem Artusa, Zieloną Bramą i przepięknymi kamieniczkami; rejs statkiem na Westerplatte; spacer ul. Rybackie Pobrzeże z Bramą Mariacką i Żurawiem, Ratusz Staromiejski, jeden z najcenniejszych zabytków miasta. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do GDAŃSKA – OLIWY, zwiedzanie katedry ze słynnymi rokokowymi organami, przejazd do SOPOTU, spacer ul. Bohaterów Monte Cassino, spacer po słynnym, sopockim molo, Opera Leśna; przejazd do GDYNI – spacer po Molo Południowym, przy którym cumują -statki-muzea” udostępnione do zwiedzania – piękny żaglowiec -Dar Pomorza” i niszczyciel z II wojny światowej ORP -Błyskawica”. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do MALBORKA – zwiedzanie Zamku Krzyżackiego – największej twierdzy gotyckiej w Europie obejmującej 20 ha obwarowań, położonego na prawym brzegu Nogatu. Obiad, wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych.

CENA OBEJMUJE:
– przejazd autokarem;
– 2 noclegi
– 2 śniadania, 2 obiadokolacje, 1 obiad
– opiekę pilota
– ubezpieczenie

Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów