Wycieczki dla zakładów pracy

 

1 Dzień
Wyjazd z umówionego miejsca w godzinach rannych. Przejazd do ZAKOPANEGO. Spacer po Zakopanem: UL. KOŚCIELISKA, zabytkowy Kościółek, stary CMENTARZ NA PĘKSOWYM BRZYZKU, na którym spoczywają min. K. Przerwa-Tetmajer, WILLA POD JEDŁAMI. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym lub pensjonacie. Obiadokolacja. Nolceg.

2 Dzień
Śniadanie. Wjazd kolejką na KASPROWY WIERCH z którego roztacza się piękna panorama Tatr Wysokich. Następnie spacer po jednej z najpiękniejszych tatrzańskich dolin – DOLINIE KOŚCIELISKA. W godzinach wieczornych BIESIADNA KOLACJA Z KAPELĄ GÓRALSKĄ I GÓRALSKIE ŚPASY (m.in. siłowanie na rękę, zbójnickie śpiewanie, picie piwa na czas, taniec zbójnicki z partnerką i solo itp). Przejazd do miejsca zakwaterowania na nocleg.

3 Dzień
Śniadanie. Wyjazd kolejką na GUBAŁÓWKĘ, podziwianie panoramy TATR. Następnie czas wolny na KRUPÓWKACH. Obiad. Wyjazd w drogą powrotną w godzinach popołudniowych.

 

Terminy i ceny do uzgodnienia z biurem.

 

Cena zawiera
– przejazd autokarem z dvd, barkiem, klimatyzacją, wc;
– 2 noclegi w ośrodku wczasowym lub pensjonacie, pokoje 2/3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym;
– wyżywienie: 2 śniadania, 1 obiad, 1 obiadokolacja, biesiada góralska;
– atrakcje w/g programu: kapela góralska, wjazd i zjazd kolejką na Kasprowy Wierch i Gubałówkę, wejście do Tatrzańskiego Parku Narodowego;
– opieka pilota;
– ubezpieczenie NNW.