Wycieczki dla zakładów pracy

 

Dzień 1
Zbiórka uczestników – spotkanie z pilotem, wyjazd we wczesnych godzinach rannych. Przyjazd do Pragi w godzinach południowych. Zwiedzanie miasta: Muzeum Narodowe, Vaclavskie Namesti, Wieża Prochowa, Dom Miejski, Ulica Celetna. W godzinach wieczornych możliwość udziału w spektaklu „Światło, Woda, Dźwięk” – Krizikova Fontanna.. Kolacja w restauracji. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 2
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie miasta: Stare Miasto, Rynek Staromiejski ze słynnym zegarem “Orloj”, Kościół Tyński, Kościół Św. Mikołaja, dzielnica żydowska Josefov z cmentarzem i synagogami, Klementynum, Most Karola. Czas wolny na zakupy lub dodatkowe atrakcje. Przejazd na uroczystą kolację z nieograniczoną konsumpcją piwa i wina, przy muzyce w tradycyjnej czeskiej restauracji w okolicach Pragi. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 3
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie miasta: wzgórze zamkowe – praskie Hradczany i Mała Strana: Klasztor na Strachovie, Kościół Loterański, Zamek Praski, Katedra Św. Wita, Bazylika Św. Jerzego, Złota Uliczka, Kościół Św. Mikołaja na Małej Stranie. Czas wolny. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Powrót w późnych godzinach wieczornych.

 

Terminy i ceny do uzgodnienia z biurem.

 

Cena zawiera:
– zakwaterowanie w hotelu**/*** pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami lub typu studio;
– wyżywienie: 2 śniadania, 1 obiadokolacja, 1 uroczysta kolacja przy muzyce z nieograniczoną konsumpcją wina i piwa;
– przejazd autokarem z video, barkiem, klimatyzacją, wc;
– opieka pilota i przewodnika lokalnego;
– ubezpieczenie NNW i KL.

Cena nie zawiera:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.