Krajowe wycieczki szkolne

 

1 DZIEŃ:
Wyjazd z wcześniej umówionego miejsca w godzinach rannych. Przyjazd do Złotego Stoku. Zwiedzanie Kopalni Złota z przewodnikiem w tym: podziemny spływ zalanym chodnikiem Sztolni Gertruda, z tajemniczym Chodnikiem Śmierci, zwiedzanie Sztolni Czarnej z jedynym w Polsce podziemnym wodospadem, płukanie złota, wybicie pamiątkowej monety. Następnie zwiedzanie Muzeum Minerałów. Kolejno przejazd do Kłodzka, przejście przez Most św. Wita – miniaturkę Praskiego Mostu Karola, przejście Podziemną Trasą Turystyczną, zwiedzanie Twierdzy Kłodzkiej z podziemnym labiryntem. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg (możliwość zorganizowania ogniska).

2 DZIEŃ:
Śniadanie, wyjazd do Pragi zwiedzanie miasta: Vaclavskie Namesti, Wieża Prochowa, Dom Miejski, Ulica Celetna. Kolejno zwiedzanie Starego Miasta: Rynek Staromiejski ze słynnym zegarem “Orloj”, Most Karola. Następnie wzgórze zamkowe – praskie Hradczany i Mała Strana: Klasztor na Strachovie, Kościół Loterański, Zamek Praski, Katedra Św. Wita. Obiadokolacja. Powrót do miejsca zakwaterowania na nocleg.

3 DZIEŃ:
Śniadanie, przejazd do Srebrnej Góry zwiedzanie XVIII – wiecznej Twierdzy z przewodnikiem. Następnie realizacja programu rekreacyjnego: -tyrolka” – zjazd na linie poziomo, wspinaczka skałkowa, zorbing, ognisko z -bufetem leśnym”. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych. Opcjonalnie Przejście do Leśnego Parku Przyrody -Skalisko” balansujące mosty, przejścia po linach, przejścia siatkowe, powietrzny surfing, skok tarzana i wiele innych atrakcji mrożących krew w żyłach. Posiłek, wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych.

 

Terminy i ceny do uzgodnienia z biurem.

 

Cena zawiera:
– przejazd autokarem turystycznym;
– zakwaterowanie;
– przewodnika w Pradze;
– ubezpieczenie;
– opiekę pilota.

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i atrakcji